ASUAN I ABU SIMBEL (2-dniowa) Z HURGHADY

PROSIMY O KONTAKT W CELU UZYSKANIA INFORMACJI
Kategoria:

Wyjazd z hotelu nad ranem i przejazd do Asuanu. Program zwiedzania jest następujący: Wysoka Tama Asuańska, z której rozciąga się przepiękny widok na Jezioro Nasera, Świątynia Izydy na wyspie File oraz Niedokończony Obelisk. W przerwie pyszny obiad w formie bufetu w restauracji.
Wieczorem zakwaterowanie w hotelu 3*, następnie kolacja. Po kolacji wyprawa dorożkami na Souk Asuański, słynny bazar, na którym można kupić tradycyjne przyprawy i pamiątki. Powrót do hotelu, nocleg.
Nad ranem wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Abu Simbel. W programie zwiedzania położona nad jeziorem Nassera świątynia Abu Simbel, jeden z najważniejszych zabytków Egiptu, poświęcona Ramzesowi II i jego żonie Nefertari. Powrót do Asuanu, obiad w formie bufetu w restauracji. Powrót do Hurghady. Planowany powrót do Hurghady w godzinach wieczornych.

DODATKOWE WSKAZÓWKI: sugerujemy zabrać ze sobą coś cieplejszego na drogę, gdyż nocą temperatura powietrza znacznie spada, a dodatkowo w autokarze działa klimatyzacja, sugerujemy zabrać ze sobą butelki wody do picia, prosimy o zabranie ze sobą nakrycie głowy na czas zwiedzania świątyń w celu uniknięcia udaru słonecznego.

W cenie
Przejazd autokarem
Bilety wstępu
Obiad
Obsługę licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego
Płatne dodatkowo
Napoi podczas posiłku
Świadczeń niewymienionych w ofercie

1

Wyjazd z hotelu,

2

Zwiedzanie,

3

Obiad,

4

Zakwaterowanie w hotelu,

5

Kolacja,

6

Wyprawa dorożkami,

7

Nocleg,

8

Nad ranem wykwaterowanie,

9

Przejazd do Abu Simble,

10

Zwiedzanie,

11

Powrót do Asuanu,

12

Obiad,

13

Powrót do Hurghady.

Cena:$75

Rezerwuj

Dorosły:
× $75 = ${{adultPrice}}
Dziecko:
× $40 = ${{childPrice}}
Razem = $ {{total}}

Lub

Uzupełnij formularz aby przekazać nam czego szukasz?